15

let zkušeností

2000

klientů

600

prodaných nemovitostí

Čím se řídíme

Proč to celé děláme a baví nás to? Protože máme společně nastavené hodnoty, které sdílíme a dodržujeme. Úspěšné IT firmy nás inspirovaly, jak může fungovat svobodná firma a my jsme přesvědčeni, že tak může fungovat i realitní kancelář v České republice. Podívejte se na naše osmero, podle kterého se ve FIOREAL s.r.o. řídíme.

1 - BAV SE

Život je moc krátký na to, abychom jeho třetinu strávili v práci, která nás nebaví. Nechceme být firmou, kam se jde jen pro peníze a kde se nemůžeme dočkat, až z ní konečně večer odejdeme… Postarejme se společně o to, ať děláme to, co nás naplňuje. Bavme se naší prací, bavme se navzájem! Budeme úspěšní, vyhledávaní a bude to bavit ty, jež s námi přijdou do kontaktu.

2 - SVOBODU I ODPOVĚDNOST!

Každý z nás se musí postarat o svou vlastní svobodu, jen tak můžeme tvořit dohromady svobodnou firmu. Nikdo nám nebude stát za zadkem a kontrolovat nás. Zajímejme se o dění kolem sebe, ptejme se a měňme věci, které jsou špatně. Nezapomínejme ale na svou zodpovědnost vůči ostatním.

3 -ŘÍKEJ VŠE NA ROVINU

Buďme čestní a otevření. Nebojme se říct, co si myslíme, a buďme připraveni, že takhle fungují i ostatní v našem týmu. Nemá cenu chodit okolo horké kaše, raději si vyříkejme vše hned na začátku, bude se nám pak mnohem lépe dýchat. Přiznávejme si chyby a snažme se z nich poučit, ne je ututlat.

4 - DĚLEJ VĚCI SKVĚLE

Chceme být hrdí na výsledky své práce. Chceme se se vztyčenou hlavou podepsat pod to, co jsme vytvořili. Musíme společně hledat cestu, jak udělat vždy krok navíc.

5 - POSUNUJ SE

Nechceme zůstat na místě a vzpomínat na staré dobré časy. A že je na co vzpomínat! Chceme hledat cesty ke zlepšení, chceme zkoušet nové postupy a technologie, chceme se posouvat stále dopředu!

6 - SPI S KLIDEM

Nedělejme rozhodnutí, kvůli kterým bychom nemohli s klidem spát. Nesmíme ustupovat ze svých morálních zásad a pak se divit, kam jsme se dostali. Pravidelný a klidný spánek nám dá energii do nových cest. Dobré ráno, jdeme na to!

7 - BUĎ SÁM SEBOU

Každý jsme jiný, máme jiné životní cíle a vidíme věci ze svého pohledu. A to je skvělé! Respektujme to, rozvíjejme to, buďme sami sebou a umožněme to i ostatním.

8 - POUŽÍVEJ HLAVU

Důležitější než pravidla a procesy jsou lidi a jejich schopnost rozumně se domluvit. Dívejme se na širší kontext a snažme se porozumět aktuální situaci, než abychom hledali pravidlo, které máme použít. Ne všichni používají hlavu stejně, připravme se na to.

Náš tým

Filip Ondruš, MBA

jednatel společnosti, specialista developerské projekty

Filip již více než 20 let pracuje v obchodě a posledních 14 let se věnuje práci v oblasti nemovitostí a vzdělávání, kdy se zaměřuje především na development a to v mnoha podobách. Development, tedy ROZVOJ – rezidenčních projektů, ale i osobnosti, dovedností a podnikání.

Zobrazit více

Ve své realitní praxi prodal více než 500 bytových jednotek a podílel se na více než 40 rezidenčních developerských projektech, proto poskytuje komplexní poradenskou činnost v oblasti prodeje či nákupu nemovitostí. V rezidenčním developmentu se zaměřuje především na investiční poradenství v podobě nákupu a prodeje projektů, nastavení koncepce projektu, jednotlivých činností s projektem spojených, marketingu až po externí poradenství.

Martin Křupka

makléř kategorie „MASTER“

Martin se věnuje obchodu přes 11 let, z toho 7 let na plno realitám a obchodním činnostem s nimi souvisejícími. Sám říká, že svou práci má rád zejména kvůli lidem, které potkává a jeho nadšení se odráží ve všech aspektech dennodenní práce s nimi, kdy trpělivě řeší jejich přání i problémy. Martin se specializuje na prodej bytů v Praze a okolí do 30km. Srdcovou záležitostí je pak zejména Praha 5, kde i sám bydlí.

Zobrazit více

Osobně se kromě standardních realitních úkonů věnuje i specifickému segmentu trhu, kdy si jej klienti mnohdy najímají v transakcích, kde chtějí sami sebe zastoupit ve vyjednávání v roli strany kupujících, či chtějí na míru vyhledat nějaký určitý typ nemovitosti.

Mgr. Ivana Langová, MBA

makléřka, interiérová designérka

Ivana se ve svém profesním životě věnuje především aktivitám v oblasti lidských zdrojů (HR) ve společnostech poskytujících prodej a služby zákazníkům. Ve firmách z těchto odvětví působila dlouhodobě na vedoucích pozicích, např. v České pojišťovně (12 let), Raiffeisen stavební spořitelně (2 roky), AXA pojišťovně (2 roky), kde vedla týmy HR specialistů, trenérů či mzdových účetních v ČR a SR.

Zobrazit více

Jako externí konzultant a kouč nastavuje ve firmách manažerské systémy řízení, zvyšování výkonosti týmů a zkvalitňování prozákaznického chování. Své dlouhodobé zkušenosti v oblasti práce s lidmi uplatňuje při individuálním poradenství při prodeji nebo pronájmu nemovitostí a v oblasti dekorací a redesignu interiérů.