20

let zkušeností

2000

klientů

600

prodaných nemovitostí

Čím se řídíme

Proč to celé děláme a baví nás to? Protože máme společně nastavené hodnoty, které sdílíme a dodržujeme. Úspěšné IT firmy nás inspirovaly, jak může fungovat svobodná firma a my jsme přesvědčeni, že tak může fungovat i realitní kancelář v České republice.

Podívejte se na naše osmero, podle kterého se ve FIOREAL s.r.o. řídíme.

BAV SE

Život je moc krátký na to, abychom jeho třetinu strávili v práci, která nás nebaví. Nechceme být firmou, kam se jde jen pro peníze a kde se nemůžeme dočkat, až z ní konečně večer odejdeme… Postarejme se společně o to, ať děláme to, co nás naplňuje. Bavme se naší prací, bavme se navzájem! Budeme úspěšní, vyhledávaní a bude to bavit ty, jež s námi přijdou do kontaktu.

SVOBODU I ODPOVĚDNOST!

Každý z nás se musí postarat o svou vlastní svobodu, jen tak můžeme tvořit dohromady svobodnou firmu. Nikdo nám nebude stát za zadkem a kontrolovat nás. Zajímejme se o dění kolem sebe, ptejme se a měňme věci, které jsou špatně. Nezapomínejme ale na svou zodpovědnost vůči ostatním.

ŘÍKEJ VŠE NA ROVINU

Buďme čestní a otevření. Nebojme se říct, co si myslíme, a buďme připraveni, že takhle fungují i ostatní v našem týmu. Nemá cenu chodit okolo horké kaše, raději si vyříkejme vše hned na začátku, bude se nám pak mnohem lépe dýchat. Přiznávejme si chyby a snažme se z nich poučit, ne je ututlat.

DĚLEJ VĚCI SKVĚLE

Chceme být hrdí na výsledky své práce. Chceme se se vztyčenou hlavou podepsat pod to, co jsme vytvořili. Musíme společně hledat cestu, jak udělat vždy krok navíc.

POSUNUJ SE

Nechceme zůstat na místě a vzpomínat na staré dobré časy. A že je na co vzpomínat! Chceme hledat cesty ke zlepšení, chceme zkoušet nové postupy a technologie, chceme se posouvat stále dopředu!

SPI S KLIDEM

Nedělejme rozhodnutí, kvůli kterým bychom nemohli s klidem spát. Nesmíme ustupovat ze svých morálních zásad a pak se divit, kam jsme se dostali. Pravidelný a klidný spánek nám dá energii do nových cest. Dobré ráno, jdeme na to!

BUĎ SÁM SEBOU

Každý jsme jiný, máme jiné životní cíle a vidíme věci ze svého pohledu. A to je skvělé! Respektujme to, rozvíjejme to, buďme sami sebou a umožněme to i ostatním.

POUŽÍVEJ HLAVU

Důležitější než pravidla a procesy jsou lidi a jejich schopnost rozumně se domluvit. Dívejme se na širší kontext a snažme se porozumět aktuální situaci, než abychom hledali pravidlo, které máme použít. Ne všichni používají hlavu stejně, připravme se na to.


Blog

Další příspěvky

Náš tým

Filip Ondruš, MBA

jednatel společnosti, specialista developerské projekty

Filip se zabývá poradenstvím a zprostředkováním v oblasti prodeje, nákupu nebo pronájmu nemovitostí již více než 17 let. Protože každá neznalost či malá chyba může mít v tomto odvětví katastrofální důsledky, oceňují klienti jeho zkušenosti a spolehlivost, díky čemuž ho doporučují svým známým. Jeho služby jsou transparentní a založené na partnerském přístupu, kdy hájí zájmy klienta a šetří tak jeho čas i peníze. Více

Filip prodal více než 600 a pronajal více než 100 bytů a podílel se na 40 rezidenčních developerských projektech v České republice a zahraničí. Je přesvědčený, že je ve své práci úspěšný mmj. proto, že ho tato práce stále baví a díky tomu ho klienti doporučují každému, kdo hledá lidský přístup, spolehlivost a profesionální služby. Mezi jeho další aktivity a zájmy patří práce s potenciálem jednotlivců, jejich mentoring, rozvoj manažerských dovedností, ale i rozvoj prodejních týmů, developerských společností či firem působících ve zcela jiných oblastech. Méně

Martin Křupka

realitní makléř kategorie „MASTER“

Martin se věnuje obchodu přes 16 let, z toho 12 let na plno realitám a obchodním činnostem s nimi souvisejícími. Sám říká, že svou práci má rád zejména kvůli lidem, které potkává a jeho nadšení se odráží ve všech aspektech dennodenní práce s nimi, kdy trpělivě řeší jejich přání i problémy. Martin se specializuje na prodej bytů v Praze a okolí do 30km. Srdcovou záležitostí je pak zejména Praha 5, kde i sám bydlí. Více

Osobně se kromě standardních realitních úkonů věnuje i specifickému segmentu trhu, kdy si jej klienti mnohdy najímají v transakcích, kde chtějí sami sebe zastoupit ve vyjednávání v roli strany kupujících, či chtějí na míru vyhledat nějaký určitý typ nemovitosti. Méně

Mgr. Ivana Langová, MBA

realitní makléřka, interiérová designérka

Ivana se ve svém životě věnuje dvěma aktivitám, které propojuje v rámci své profese. Své dlouhodobé zkušenosti v oblasti práce s lidmi uplatňuje při individuálním poradenství ve světě realit. Dokáže zjistit potřeby klienta a poté mu pomoci s naplněním jeho požadavků při prodeji nebo pronájmu nemovitosti. Zabývá se rovněž přípravou nemovitostí před prodejem nebo pronájmem v oblasti dekorací a redesignu interiérů (home staging). Více

Ivana působila 20 let v oblasti lidských zdrojů (HR) v korporátních společnostech poskytujících prodej a služby zákazníkům, z toho víc jak polovinu v manažerských pozicích včetně TOP managementu. Nyní je nezávislým koučem, lektorem a konzultantem ve firmách, které investují do rozvoje svých lidí. Méně

Marcela Hořeňovská

makléřka, podpora týmu


Spolupracovníci

Ivan Svatoš

fotograf

Ivan je ten, kdo nejčastěji zachycuje stav interiéru, který stvořila Mirka. Jeho fotografická tvorba je charakterizována především citem a smyslem pro detail. Ivan fotografuje každý snímek jako solitérní obraz, který se ve výsledku stává prvkem rozsáhlého uceleného souboru, zobrazující celých osm let jeho tvůrčího vývoje.

www.ivansvatos.com

Tadeáš Skuhra

fotograf

Tadeáš je člověk, který v bílých kalhotách přijde rozzářit interiér úsměvem i sarkasmem, aby následně zaslal krásné fotky. Jeho ochota a dobrá nálada jsou tím, proč s ním rádi fotíme. Tadeáš na sobě pracuje a my se moc těšíme, až jednou budeme mít příležitost být u jeho velké fotografické události.

www.facebook.com/TadeasPHOTOGRAPHY

Mirka Došlá – Sella Furniture

designerka, home stagerka

Zakladatelka Sella Furniture je uznávanou designerkou, home stagerkou, autorkou mnoha úspěšných redesignů. Zabývá se vizuálním marketingem nemovitostí. Ve spolupráci s Českou televizí vytváří proměny interiérů v pořadu "Bydlet jako" a kreativně se podílí na všech projektech Sella Furniture.

www.sellafurniture.com