Monitoring trhu

Uvažujete o koupi projektu a chcete znát výkon trhu v dané lokalitě? Znáte cenovou politiku vašich stávajících konkurenčních projektů? Máme, umíme, zpracujeme.

Analýzy projektů

Potřebujete oponenturu při nákupu akvizice či před přípravou prodejee klientům? Dejte na názor nezávislého zdroje, který projekt zhodnotí ve vybraných parametrech.

Příprava projektu

Uspěchat nebo podcenit se nevyplácí! Každá chyba v této fázi se dá později napravit už jen penězi nebo časem. Obojí se dá utratit daleko lépe, nemyslíte?

Prodej projektu

Zasloužíte si vy, váš projekt a vaši klienti profesionální servis? Dejte jim ho a dopřejte ho sobě také, ušětříte čas, peníze i starosti. Jsme vaši partneři v prodeji a servisu.

Pronájem prodejního týmu

Zasloužíte si vy, váš projetkt a vaši klienti profesionální servis? Nejste spokojeni s prodejci? Nemáte ochodní tým? Pronajměte si profesionály!

Marketing projektu

Děláte skutečný marketing 21. století, nebo jen utrácíte peníze za reklamu? Utrácejte jen tam, kde to dlouhodobě přináší nové klienty a dobré jméno projektu.

Tvorba vizualizací

Jak vypadá vizualizace, na základě které klienti získávají prvotní dojem a která ovlivňuje jejich rozhodování? Profesionální a realistická, za rozumnou cenu, máte takovou?

Tvorba webu projektu

Zasloužíte si vy, váš projekt a vaši klienti profesionální servis? Dejte jim ho a dopřejte ho sobě také, ušětříte čas, peníze i starosti. Jsme vaši partneři v prodeji a servisu.

Financování projektů

Vlastní, nebo bankovní peníze? Správné nastavení projektového a klientského financování přinese výhody vám, vašim klientům a pomůže při prodeji projektu. Spěte klidně, pomůžeme vám.

Investiční příležitosti

Prodáváte celý developerský projekt? Uvažujete o koupi nového projektu? Využijte našeho portfolia klientů, kteří mají zájem koupit nebo prodat. Projekty prvně prověřujeme, teprve poté nabízíme.

Vyberte si některého z našich makléřů