Pavla Plhoňová

vzdělávání

Spolupráce s panem Ondrušem byla příjemná. Prodej bytu byl omezen časově a pan Ondruš vše zvládl, i přes další komplikace, před potřebným termínem a to s velkým předstihem. Celá spolupráce byla profesionální, pan Ondruš byl kdykoliv schopen řešit problém. Pro mne tato spolupráce znamenala nejen obrovskou úsporu času, ale také nervů. Rozhodně v budoucnu vím kam se obrátit ohledně nemovitosti a budu se těšit na další spolupráci.

Prodej bytu

2+kk, 48 m², Praha 4

Jitka Brandejsová

lektor, kouč

Chtěla bych poděkovat panu Filipu Ondrušovi, který mi pomohl s prodejem bytu. Oceňuji jeho profesionální přístup, dobré rady a vstřícnost ve všech službách spojených s tímto prodejem. Ušetřil mi mnoho času a starostí, byl vždy k dispozici a výborně komunikoval ve všech fázích prodeje. Jsem spokojena se službami FIOREAL.

Prodej bytu

2+kk, 50 m², Kladno

Jan Šaffek

podnikatel

Poprvé jsem se s Filipem Ondrušem seznámil na individuální konzultaci, na které jsme probírali problematiku developerských projektů. Už tehdy jsem velmi ocenil jeho profesionalitu a širokou škálu odborných znalostí i praktických zkušeností. Poznal jsem, že je to člověk, se kterým se vždy mohu poradit ohledně realit. Proto jsem mu neváhal svěřit prodej mého bytu v Praze na Vinohradech. Celý prodej proběhl hladce, Filip měl vše perfektně připravené, zjištěné a pokud nastal nějaký problém, velice rychle ho vyřešil. S jeho osobním přístupem k práci jsem byl nadmíru spokojen. Je to člověk spolehlivý a velmi důsledný. Jsem rád, že jsem s ním mohl spolupracovat a v budoucnu se na něj kdykoliv znovu rád obrátím.

Prodej bytu

1+kk, 40 m², Praha 2

Chcete patřit mezi ty, kteří mohou svého makléře doporučit?

Veronika Mysíková

referentka

Ráda bych se s vámi podělila o svou plnou spokojenost se spoluprací s panem Ondrušem. Jeho profesionální přístup napomohl hladkému prodeji nemovitosti za cenu, se kterou jsem byla spokojená. Služby FIOREALu mohu jen doporučit.

Prodej bytu

1+1, 46 m², Praha 4

JUDr. Andrea Césarová

manažerka reklamní agentury

Rychlý, precizní a spolehlivý servis ve všech směrech. Zejména při nerozhodnosti klienta dokáže Martin vnést dobrý náhled, poradit a usnadnit tak event. rozhodování, kdy na klienta netlačí a naopak mu nechává prostor. Po prodeji naší nemovitosti taktéž obstaral veškeré úkony na katastru nemovitostí a o nic jsme se nemuseli starat. Vždy jej velmi rádi doporučíme.

Prodej bytu

3+1, 92 m², Praha 4

Dr. Jan Loužecký

podnikatel

Osobní přístup, invence a aktivní hledání kupujícího, to jsou mimořádné kvality pana Křupky, tím se výrazně odlišil od řady jiných makléřů, se kterými jsem měl možnost se při prodeji své nemovitosti potkat.

Prodej bytu

5+kk, 160 m², Praha 6

Mgr. Jaroslav Zuska

advokát

Makléř se od začátku až do konce o celý převod staral a informoval nás. Celý převod proběhl hladce a rychle.

Prodej bytu

3+kk, 197 m², Praha 5

Renata Wildová

podnikatelka

S Martinem Křupkou spolupracuji již třetím rokem a vždy jsem se mohla spolehnout na jeho profesionální přístup, precizní a śpěšné dokončení našich projektů. Jeho kvalitních služeb využívám i nadále . Děkuji Martine, je málo těch, kterým můžeme důvěřovat.

Prodej bytu

1+kk, 36 m², Praha 5