Naše služby zahrnují prodej a pronájem nemovitostí, poradenství a zastupování v případě koupě nemovitosti, poradenství spojené s výstavbou a prodejem rezidenčních developerských projektů, investiční poradenství, hypoteční poradenství, profesionální přípravu pro prodej nemovitosti – home staging, inspekci nemovitostí, dispoziční řešení prostor a architektonické studie, stěhování, vybavení interiéru a úprav prostor na klíč, projektový management, právní služby, oceňování, marketingové strategie a další.

Naším cílem je poskytovat klientům a partnerům maximálně profesionální poradenské služby ve všech hlavních oborech a segmentech trhu rezidenčních nemovitostí. Tyto služby poskytujeme jak prostřednictvím vlastních expertů, tak prostřednictvím našich dlouholetých externích partnerů, kteří jsou uznávanými profesionály ve svém oboru.

Služby pro prodávající

Spolehlivě vás provedeme všemi fázemi prodeje od poradenství ohledně aktuální situace na realitním trhu, přes přípravu nemovitosti, inzerci až po právní poradenství a vyplnění daňového přiznání.

Detail služby

Služby pro pronajímatele

Spolehlivě vás provedeme všemi fázemi pronájmu nemovitosti od poradenství ohledně aktuální situace na realitním trhu, přes přípravu nemovitosti, inzerci až po předání nemovitosti nájemcům.

Detail služby

Vyhledání nemovitosti

Provedeme vás všemi fázemi vyhledání nemovitosti
od poradenství ohledně aktuální situace na realitním trhu,
přes stanovení přání a priorit, vyjednávání s majiteli nemovitosti až po právní servis.

Detail služby

Služby pro developery

Spolehlivě vás provedeme všemi fázemi práce s projektem, od poradenství ohledně aktuální situace na rezidenčním trhu, přes tvorbu koncepce projektu, přípravu podkladů, marketingu, prodeje až po financování a poprodejní servis.

Detail služby